Nawigacja głównaNawigacja kategoriiTreść główna

NestléKaszka mleczno - ryżowa jabłkowo - wiśniowa, 230 gpokarm do żywienia uzupełniającego

  • bezglutenowy

9,95 zł
230 g (4,33 zł za 100 g)w tym VAT plus
Chwilowo niedostępny z dostawą
Darmowa wysyłka od 169 zł
Bezpłatny zwrot również w sklepie dm
Możliwa płatność za pobraniem
Otrzymujesz 4 punkty PAYBACK

Koniec listy

Informacje o produkcie

  • Pyszny smak
  • Zawiera jabłko i wiśnię
  • Minerały i witaminy w składzie
  • Prosty sposób przygotowania
  • Po 8. miesiącu życia
Szukasz sprawdzonego produktu, który może stać się pełnowartościowym posiłkiem dziecka w ciągu dnia? Postaw na Nestle Kaszka mleczno-ryżowa jabłko-wiśnia po 8. miesiącu 230 g! Produkt jest prosty w przygotowaniu, a ponadto charakteryzuje się pysznym smakiem. W jego składzie znajdziesz m.in. witaminy oraz minerały niezbędne do prawidłowego rozwoju Twojego dziecka. Zadbaj o dietę swojego maluszka wraz z kaszką mleczno-ryżową po 8. miesiącu od marki Nestle! Informujemy, że opakowanie niniejszego produktu uległo ostatnio zmianie, a jednocześnie, iż mamy w magazynach zapas tego produktu w poprzednim opakowaniu. Zamawiając niniejszy produkt, możesz go otrzymać w poprzednim opakowaniu, na którym zalety produktu są opisane w inny sposób. Dokładamy przy tym starań, by skład produktu i jego działanie nie uległy zmianie, w przypadku zauważenia takiej zmiany prosimy o kontakt z nami.
Numer artykułu dm: 2960679
GTIN: 7613034699152
Zalecenia wiekowe:
od 8. miesiąca
Właściwości produktu:
bezglutenowy
Nieprawidłowe przygotowanie i przechowywanie może zaszkodzić Twojemu dziecku. Przestrzegaj instrukcji właściwego przygotowania. Ze względu na indywidualne tempo rozwoju Twojego dziecka skonsultuj z lekarzem moment wprowadzania kaszki oraz innych produktów do diety dziecka. Podawanie pokarmów mlecznych, najlepiej karmienie piersią, powinno być kontynuowane tak długo, jak to jest możliwe. Dla zdrowia dziecka ważna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia.
Sposób przygotowania: 1. Zanim przystąpisz do przyrządzania posiłku, umyj dokładnie ręce. Upewnij się, czy naczynia, których będziesz używać, są idealnie czyste. 2. Wodę pitną doprowadź do wrzenia i gotuj przez 5 minut. 3. Odmierz odpowiednią ilość wody (150 ml) i wlej do miseczki dziecka. Temperatura wody nie może być wyższa niż 40°C. 4. Dodaj 45 g (ok. 6 łyżek stołowych) kaszki. Używaj czystej i suchej łyżki. 5. Mieszaj do uzyskania jednolitej konsystencji. Nakarm dziecko czystą łyżeczką. Sposób podawania: Kaszkę Nestlé powinno się podawać łyżeczką. O ile lekarz nie zaleci inaczej, w zależności od wieku dziecko może otrzymywać 1 lub 2 posiłki z kaszki, jako uzupełnienie innego pożywienia.
Mąka ryżowa 47 %, mleko modyfikowane 33 % [odtłuszczone mleko w proszku, oleje roślinne (olej słonecznikowy, olej rzepakowy)], cukier, maltodekstryna, płatki jabłka 1 % (jabłko, skrobia kukurydziana, maltodekstryna, emulgator: lecytyny), suszona wiśnia 0,8 % (sok wiśniowy, maltodekstryna, skrobia kukurydziana), składniki mineralne (węglan wapnia, fumaran żelaza (II), siarczan cynku, jodek potasu), naturalny aromat, witaminy (C, niacyna, E, B1, kwas pantotenowy, A, B6, K, kwas foliowy, biotyna, D), kultury bakterii Bifidobacterium lactis. Należy zapoznać się z informacjami na temat alergenów.
Zawiera mleko i produkty pochodne
Uśrednione informacje na temat wartości odżywczychna 100 g
Wartość energetyczna1 801 kJ / 427 kcal
tłuszcz10,5 g
  w tym kwasy tłuszczowe nasycone1 g
węglowodany70 g
  w tym cukry30 g
błonnik1,3 g
białko12,5 g
sól0,3 g
biotyna27 µg
wapń400 mg
żelazo9 mg
kwas foliowy32 µg
jod33 µg
niacyna6 mg
kwas pantotenowy1,6 mg
witamina A390 µg
witamina B1, tiamina0,9 mg
witamina B60,37 mg
witamina C64 mg
witamina D6,8 µg
witamina E5,3 mg
witamina K33 µg
cynk3,2 mg
kwas alfa-linolowy360 mg
sód118 mg
Nie przechowuj resztek posiłku. Po każdym użyciu zamknij szczelnie torebkę i przechowuj w chłodnym i suchym miejscu. Zużyj nie później niż 3 tygodnie po otwarciu torebki.
Nestlé Polska S.A. ul. Domaniewska 32 PL-02-672 Warszawa

Podobne produkty

  1. Marka: Nestlé; Nazwa produktu: Kaszka mleczno-ryżowa bananowo-jabłkowo-gruszkowa, 230 g; Kategoria prawna: pokarm do żywienia uzupełniającego; Cena: 9,95 zł; Cena bazowa: 230 g (4,33 zł za 100 g); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status czerwony Dostawa niedostępna, Status szary Wybierz sklep dmKaszka mleczno-ryżowa bananowo-jabłkowo-gruszkowa Nestlé
    9,95 zł
    230 g (4,33 zł za 100 g)
    NestléKaszka mleczno-ryżowa bananowo-jabłkowo-gruszkowa, 230 gpokarm do żywienia uzupełniającego
    (0)
    Dostawa niedostępna
  2. Marka: Nestlé; Nazwa produktu: Kaszka mleczno - ryżowa o smaku truskawkowym, 230 g; Kategoria prawna: pokarm do żywienia uzupełniającego; Cena: 9,95 zł; Cena bazowa: 230 g (4,33 zł za 100 g); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status czerwony Dostawa niedostępna, Status szary Wybierz sklep dmKaszka mleczno - ryżowa o smaku truskawkowym Nestlé
    9,95 zł
    230 g (4,33 zł za 100 g)
    NestléKaszka mleczno - ryżowa o smaku truskawkowym, 230 gpokarm do żywienia uzupełniającego
    (0)
    Dostawa niedostępna
  3. Marka: HiPP; Nazwa produktu: Mus Jabłka-Banany-Buraki BIO, po 5. miesiącu, 100 g; Cena: 4,45 zł; Cena bazowa: 100 g (4,45 zł za 100 g); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status zielony Dostawa dostępna, Status szary Wybierz sklep dmMus Jabłka-Banany-Buraki BIO, po 5. miesiącu HiPP
    4,45 zł
    100 g (4,45 zł za 100 g)
    Dostawa dostępna
  4. Marka: Gerber; Nazwa produktu: Obiadek delikatny indyk w pomidorach, 190 g; Kategoria prawna: pokarm do żywienia uzupełniającego; Cena: 6,45 zł; Cena bazowa: 190 g (3,39 zł za 100 g); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status zielony Dostawa dostępna, Status szary Wybierz sklep dmObiadek delikatny indyk w pomidorach  Gerber
    6,45 zł
    190 g (3,39 zł za 100 g)
    GerberObiadek delikatny indyk w pomidorach, 190 gpokarm do żywienia uzupełniającego
    (0)
    Dostawa dostępna
  5. Marka: Gerber; Nazwa produktu: Obiadek schabik ze śliwką w warzywach, 190 g; Kategoria prawna: pokarm do żywienia uzupełniającego; Cena: 6,45 zł; Cena bazowa: 190 g (3,39 zł za 100 g); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status zielony Dostawa dostępna, Status szary Wybierz sklep dmObiadek schabik ze śliwką w warzywach Gerber
    6,45 zł
    190 g (3,39 zł za 100 g)
    GerberObiadek schabik ze śliwką w warzywach, 190 gpokarm do żywienia uzupełniającego
    (0)
    Dostawa dostępna
  6. Marka: Gerber; Nazwa produktu: Obiadek krem z jasnych warzyw z kurczakiem, 125 g; Kategoria prawna: pokarm do żywienia uzupełniającego; Cena: 4,65 zł; Cena bazowa: 125 g (3,72 zł za 100 g); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status zielony Dostawa dostępna, Status szary Wybierz sklep dmObiadek krem z jasnych warzyw z kurczakiem  Gerber
    4,65 zł
    125 g (3,72 zł za 100 g)
    GerberObiadek krem z jasnych warzyw z kurczakiem, 125 gpokarm do żywienia uzupełniającego
    (0)
    Dostawa dostępna
  7. Marka: Gerber; Nazwa produktu: Obiadek zupka jarzynowa z cielęciną, 190 g; Kategoria prawna: pokarm do żywienia uzupełniającego; Cena: 6,45 zł; Cena bazowa: 190 g (3,39 zł za 100 g); 5 z 5 gwiazdek przy 1 ocenach; Dostępność: Status zielony Dostawa dostępna, Status szary Wybierz sklep dmObiadek zupka jarzynowa z cielęciną Gerber
    6,45 zł
    190 g (3,39 zł za 100 g)
    GerberObiadek zupka jarzynowa z cielęciną, 190 gpokarm do żywienia uzupełniającego
    (1)
    Dostawa dostępna
  8. Marka: HiPP; Nazwa produktu: Mus Jabłka-Truskawki-Banany BIO, po 6. miesiącu, 100 g; Cena: 4,45 zł; Cena bazowa: 100 g (4,45 zł za 100 g); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status zielony Dostawa dostępna, Status szary Wybierz sklep dmMus Jabłka-Truskawki-Banany BIO, po 6. miesiącu HiPP
    4,45 zł
    100 g (4,45 zł za 100 g)
    Dostawa dostępna
  9. Marka: Gerber; Nazwa produktu: Mus owocowy jabłko, dynia, morela po 6. miesiącu, 80 g; Cena: 3,75 zł; Cena bazowa: 80 g (4,69 zł za 100 g); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status zielony Dostawa dostępna, Status szary Wybierz sklep dmMus owocowy jabłko, dynia, morela po 6. miesiącu Gerber
    3,75 zł
    80 g (4,69 zł za 100 g)
    Dostawa dostępna
  10. Marka: HiPP; Nazwa produktu: Mus Jabłka-Brzoskwinie-Owoce leśne BIO, po 6. miesiącu, 100 g; Cena: 4,45 zł; Cena bazowa: 100 g (4,45 zł za 100 g); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status zielony Dostawa dostępna, Status szary Wybierz sklep dmMus Jabłka-Brzoskwinie-Owoce leśne BIO, po 6. miesiącu HiPP
    4,45 zł
    100 g (4,45 zł za 100 g)
    Dostawa dostępna

Koniec listy

Inni kupili także

  1. Marka: Nestlé; Nazwa produktu: Kaszka mleczno - ryżowa o smaku truskawkowym, 230 g; Kategoria prawna: pokarm do żywienia uzupełniającego; Cena: 9,95 zł; Cena bazowa: 230 g (4,33 zł za 100 g); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status czerwony Dostawa niedostępna, Status szary Wybierz sklep dmKaszka mleczno - ryżowa o smaku truskawkowym Nestlé
    9,95 zł
    230 g (4,33 zł za 100 g)
    NestléKaszka mleczno - ryżowa o smaku truskawkowym, 230 gpokarm do żywienia uzupełniającego
    (0)
    Dostawa niedostępna
  2. Marka: Nestlé; Nazwa produktu: Kaszka mleczno-ryżowa bananowo-jabłkowo-gruszkowa, 230 g; Kategoria prawna: pokarm do żywienia uzupełniającego; Cena: 9,95 zł; Cena bazowa: 230 g (4,33 zł za 100 g); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status czerwony Dostawa niedostępna, Status szary Wybierz sklep dmKaszka mleczno-ryżowa bananowo-jabłkowo-gruszkowa Nestlé
    9,95 zł
    230 g (4,33 zł za 100 g)
    NestléKaszka mleczno-ryżowa bananowo-jabłkowo-gruszkowa, 230 gpokarm do żywienia uzupełniającego
    (0)
    Dostawa niedostępna
  3. Marka: Nestlé; Nazwa produktu: Deser mleczny malina Yogolino, po 6 miesiącu (4 x 100 g), 400 g; Kategoria prawna: pokarm do żywienia uzupełniającego; Cena: 10,95 zł; Cena bazowa: 0,4 kg (27,38 zł za 1 kg); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status zielony Dostawa dostępna, Status szary Wybierz sklep dmDeser mleczny malina Yogolino, po 6 miesiącu (4 x 100 g) Nestlé
    10,95 zł
    0,4 kg (27,38 zł za 1 kg)
    NestléDeser mleczny malina Yogolino, po 6 miesiącu (4 x..., 400 gpokarm do żywienia uzupełniającego
    (0)
    Dostawa dostępna
  4. Marka: Nestlé; Nazwa produktu: Deser mleczny waniliowy Yogolino, po 6 miesiącu (4x100g), 400 g; Kategoria prawna: pokarm do żywienia uzupełniającego; Cena: 10,95 zł; Cena bazowa: 0,4 kg (27,38 zł za 1 kg); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status zielony Dostawa dostępna, Status szary Wybierz sklep dmDeser mleczny waniliowy Yogolino, po 6 miesiącu (4x100g) Nestlé
    10,95 zł
    0,4 kg (27,38 zł za 1 kg)
    NestléDeser mleczny waniliowy Yogolino, po 6 miesiącu..., 400 gpokarm do żywienia uzupełniającego
    (0)
    Dostawa dostępna

Koniec listy