Nawigacja głównaNawigacja kategoriiTreść główna

NestléDeser mleczny malina Yogolino, po 6 miesiącu (4 x 100 g), 400 gpokarm do żywienia uzupełniającego

10,95 zł
0,4 kg (27,38 zł za 1 kg)w tym VAT plus
Dostawa dostępna
Standardowa wysyłka 2-3 dni robocze
Darmowa wysyłka od 169 zł
Bezpłatny zwrot również w sklepie dm
Możliwa płatność za pobraniem
Otrzymujesz 5 punktów PAYBACK

Koniec listy

Informacje o produkcie

Podobne produkty

  1. Marka: Nestlé; Nazwa produktu: Deser mleczny waniliowy Yogolino, po 6 miesiącu (4x100g), 400 g; Kategoria prawna: pokarm do żywienia uzupełniającego; Cena: 10,95 zł; Cena bazowa: 0,4 kg (27,38 zł za 1 kg); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status zielony Dostawa dostępna, Status szary Wybierz sklep dmDeser mleczny waniliowy Yogolino, po 6 miesiącu (4x100g) Nestlé
    10,95 zł
    0,4 kg (27,38 zł za 1 kg)
    NestléDeser mleczny waniliowy Yogolino, po 6 miesiącu..., 400 gpokarm do żywienia uzupełniającego
    (0)
    Dostawa dostępna
  2. Marka: Bobovita; Nazwa produktu: Deserek jabłka i banany po 4. miesiącu, 125 g; Kategoria prawna: pokarm do żywienia uzupełniającego; Cena: 3,95 zł; Cena bazowa: 125 g (3,16 zł za 100 g); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status zielony Dostawa dostępna, Status szary Wybierz sklep dmDeserek jabłka i banany po 4. miesiącu Bobovita
    3,95 zł
    125 g (3,16 zł za 100 g)
    BobovitaDeserek jabłka i banany po 4. miesiącu, 125 gpokarm do żywienia uzupełniającego
    (0)
    Dostawa dostępna
  3. Marka: Bobovita; Nazwa produktu: Deserek jabłko banan brzoskwinia po 5. miesiącu, 125 g; Kategoria prawna: pokarm do żywienia uzupełniającego; Cena: 3,95 zł; Cena bazowa: 125 g (3,16 zł za 100 g); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status zielony Dostawa dostępna, Status szary Wybierz sklep dmDeserek jabłko banan brzoskwinia po 5. miesiącu Bobovita
    3,95 zł
    125 g (3,16 zł za 100 g)
    BobovitaDeserek jabłko banan brzoskwinia po 5. miesiącu, 125 gpokarm do żywienia uzupełniającego
    (0)
    Dostawa dostępna
  4. Marka: Gerber; Nazwa produktu: Owsianka deserek zbożowy z mango i bananem, po 6. miesiącu, 110 g; Cena: 6,45 zł; Cena bazowa: 110 g (5,86 zł za 100 g); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status zielony Dostawa dostępna, Status szary Wybierz sklep dmOwsianka deserek zbożowy z mango i bananem, po 6. miesiącu Gerber
    6,45 zł
    110 g (5,86 zł za 100 g)
    Dostawa dostępna
  5. Marka: KUBUŚ baby; Nazwa produktu: Mus + Kaszka jabłko banan po 5. miesiącu, 100 g; Cena: 2,65 zł; Cena bazowa: 100 g (2,65 zł za 100 g); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status zielony Dostawa dostępna, Status szary Wybierz sklep dmMus + Kaszka jabłko banan po 5. miesiącu KUBUŚ baby
    2,65 zł
    100 g (2,65 zł za 100 g)
    Dostawa dostępna
  6. Marka: Humana; Nazwa produktu: Deserek mleczny czekoladowy, 400 g; Kategoria prawna: pokarm do żywienia uzupełniającego; Cena: 10,95 zł; Cena bazowa: 0,4 kg (27,38 zł za 1 kg); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status zielony Dostawa dostępna, Status szary Wybierz sklep dmDeserek mleczny czekoladowy Humana
    10,95 zł
    0,4 kg (27,38 zł za 1 kg)
    HumanaDeserek mleczny czekoladowy, 400 gpokarm do żywienia uzupełniającego
    (0)
    Dostawa dostępna
  7. Marka: Bobovita; Nazwa produktu: Kaszka mleczno - ryżowa wanillia bez cukru po 4. miesiącu, 230 g; Kategoria prawna: pokarm do żywienia uzupełniającego; Cena: 9,45 zł; Cena bazowa: 230 g (4,11 zł za 100 g); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status zielony Dostawa dostępna, Status szary Wybierz sklep dmKaszka mleczno - ryżowa wanillia bez cukru po 4. miesiącu Bobovita
    9,45 zł
    230 g (4,11 zł za 100 g)
    BobovitaKaszka mleczno - ryżowa wanillia bez cukru po 4...., 230 gpokarm do żywienia uzupełniającego
    (0)
    Dostawa dostępna
  8. Marka: KUBUŚ baby; Nazwa produktu: Mus + Kaszka jabłko morela po 6. miesiącu, 100 g; Kategoria prawna: pokarm do żywienia uzupełniającego; Cena: 2,65 zł; Cena bazowa: 100 g (2,65 zł za 100 g); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status zielony Dostawa dostępna, Status szary Wybierz sklep dmMus + Kaszka jabłko morela po 6. miesiącu KUBUŚ baby
    2,65 zł
    100 g (2,65 zł za 100 g)
    KUBUŚ babyMus + Kaszka jabłko morela po 6. miesiącu, 100 gpokarm do żywienia uzupełniającego
    (0)
    Dostawa dostępna
  9. Marka: Bobovita; Nazwa produktu: Jabłka i banany z kleikiem po 6. miesiącu, 190 g; Kategoria prawna: pokarm do żywienia uzupełniającego; Cena: 5,45 zł; Cena bazowa: 190 g (2,87 zł za 100 g); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status zielony Dostawa dostępna, Status szary Wybierz sklep dmJabłka i banany z kleikiem po 6. miesiącu Bobovita
    5,45 zł
    190 g (2,87 zł za 100 g)
    BobovitaJabłka i banany z kleikiem po 6. miesiącu, 190 gpokarm do żywienia uzupełniającego
    (0)
    Dostawa dostępna
  10. Marka: KUBUŚ baby; Nazwa produktu: Mus jabłko truskawka marchew po 6. miesiącu, 100 g; Kategoria prawna: pokarm do żywienia uzupełniającego; Cena: 2,65 zł; Cena bazowa: 100 g (2,65 zł za 100 g); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status zielony Dostawa dostępna, Status szary Wybierz sklep dmMus jabłko truskawka marchew po 6. miesiącu KUBUŚ baby
    2,65 zł
    100 g (2,65 zł za 100 g)
    KUBUŚ babyMus jabłko truskawka marchew po 6. miesiącu, 100 gpokarm do żywienia uzupełniającego
    (0)
    Dostawa dostępna

Koniec listy

Inni kupili także

  1. Marka: Nestlé; Nazwa produktu: Deser mleczny waniliowy Yogolino, po 6 miesiącu (4x100g), 400 g; Kategoria prawna: pokarm do żywienia uzupełniającego; Cena: 10,95 zł; Cena bazowa: 0,4 kg (27,38 zł za 1 kg); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status zielony Dostawa dostępna, Status szary Wybierz sklep dmDeser mleczny waniliowy Yogolino, po 6 miesiącu (4x100g) Nestlé
    10,95 zł
    0,4 kg (27,38 zł za 1 kg)
    NestléDeser mleczny waniliowy Yogolino, po 6 miesiącu..., 400 gpokarm do żywienia uzupełniającego
    (0)
    Dostawa dostępna
  2. Marka: Nestlé; Nazwa produktu: Kaszka do picia wielozbożowa, 200 ml; Kategoria prawna: pokarm do żywienia uzupełniającego; Cena: 11,95 zł; Cena bazowa: 200 ml (5,98 zł za 100 ml); 5 z 5 gwiazdek przy 1 ocenach; Dostępność: Status zielony Dostawa dostępna, Status szary Wybierz sklep dmKaszka do picia wielozbożowa Nestlé
    11,95 zł
    200 ml (5,98 zł za 100 ml)
    NestléKaszka do picia wielozbożowa, 200 mlpokarm do żywienia uzupełniającego
    (1)
    Dostawa dostępna
  3. Marka: Nestlé; Nazwa produktu: Kaszka do picia wieloowocowa, 200 ml; Kategoria prawna: pokarm do żywienia uzupełniającego; Cena: 11,95 zł; Cena bazowa: 200 ml (5,98 zł za 100 ml); 5 z 5 gwiazdek przy 2 ocenach; Dostępność: Status zielony Dostawa dostępna, Status szary Wybierz sklep dmKaszka do picia wieloowocowa Nestlé
    11,95 zł
    200 ml (5,98 zł za 100 ml)
    NestléKaszka do picia wieloowocowa, 200 mlpokarm do żywienia uzupełniającego
    (2)
    Dostawa dostępna
  4. Marka: Nestlé; Nazwa produktu: Kaszka mleczno - ryżowa jabłkowo - wiśniowa, 230 g; Kategoria prawna: pokarm do żywienia uzupełniającego; Cena: 9,95 zł; Cena bazowa: 230 g (4,33 zł za 100 g); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status zielony Dostawa dostępna, Status szary Wybierz sklep dmKaszka mleczno - ryżowa jabłkowo - wiśniowa Nestlé
    9,95 zł
    230 g (4,33 zł za 100 g)
    NestléKaszka mleczno - ryżowa jabłkowo - wiśniowa, 230 gpokarm do żywienia uzupełniającego
    (0)
    Dostawa dostępna
  5. Marka: Nestlé; Nazwa produktu: Kaszka mleczno-ryżowa bananowo-jabłkowo-gruszkowa, 230 g; Kategoria prawna: pokarm do żywienia uzupełniającego; Cena: 9,95 zł; Cena bazowa: 230 g (4,33 zł za 100 g); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status zielony Dostawa dostępna, Status szary Wybierz sklep dmKaszka mleczno-ryżowa bananowo-jabłkowo-gruszkowa Nestlé
    9,95 zł
    230 g (4,33 zł za 100 g)
    NestléKaszka mleczno-ryżowa bananowo-jabłkowo-gruszkowa, 230 gpokarm do żywienia uzupełniającego
    (0)
    Dostawa dostępna
  6. Marka: Nestlé; Nazwa produktu: Kaszka mleczno - ryżowa bananowo - jabłkowo - morelowa, 230 g; Kategoria prawna: pokarm do żywienia uzupełniającego; Cena: 9,95 zł; Cena bazowa: 230 g (4,33 zł za 100 g); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status zielony Dostawa dostępna, Status szary Wybierz sklep dmKaszka mleczno - ryżowa bananowo -  jabłkowo - morelowa Nestlé
    9,95 zł
    230 g (4,33 zł za 100 g)
    NestléKaszka mleczno - ryżowa bananowo - jabłkowo -..., 230 gpokarm do żywienia uzupełniającego
    (0)
    Dostawa dostępna
  7. Marka: Nestlé; Nazwa produktu: Kaszka mleczno - ryżowa o smaku truskawkowym, 230 g; Kategoria prawna: pokarm do żywienia uzupełniającego; Cena: 9,95 zł; Cena bazowa: 230 g (4,33 zł za 100 g); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status zielony Dostawa dostępna, Status szary Wybierz sklep dmKaszka mleczno - ryżowa o smaku truskawkowym Nestlé
    9,95 zł
    230 g (4,33 zł za 100 g)
    NestléKaszka mleczno - ryżowa o smaku truskawkowym, 230 gpokarm do żywienia uzupełniającego
    (0)
    Dostawa dostępna
  8. Marka: Nestlé; Nazwa produktu: Kleik ryżowy, bez mleka po 6. miesiącu Proste Zboża, 144 g; Kategoria prawna: pokarm do żywienia uzupełniającego; Cena: 6,95 zł; Cena bazowa: 144 g (4,83 zł za 100 g); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status zielony Dostawa dostępna, Status szary Wybierz sklep dmKleik ryżowy, bez mleka po 6. miesiącu Proste Zboża Nestlé
    6,95 zł
    144 g (4,83 zł za 100 g)
    NestléKleik ryżowy, bez mleka po 6. miesiącu Proste..., 144 gpokarm do żywienia uzupełniającego
    (0)
    Dostawa dostępna

Koniec listy