Nawigacja głównaNawigacja kategoriiTreść główna

NestléKaszka mleczno - ryżowa bananowo - jabłkowo - morelowa, 230 gpokarm do żywienia uzupełniającego

  • bezglutenowy

9,95 zł
230 g (4,33 zł za 100 g)w tym VAT plus
Chwilowo niedostępny z dostawą
Darmowa wysyłka od 169 zł
Bezpłatny zwrot również w sklepie dm
Możliwa płatność za pobraniem
Otrzymujesz 4 punkty PAYBACK

Koniec listy

Informacje o produkcie

Podobne produkty

  1. Marka: Nestlé; Nazwa produktu: Kaszka mleczno - ryżowa o smaku truskawkowym, 230 g; Kategoria prawna: pokarm do żywienia uzupełniającego; Cena: 9,95 zł; Cena bazowa: 230 g (4,33 zł za 100 g); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status czerwony Dostawa niedostępna, Status szary Wybierz sklep dmKaszka mleczno - ryżowa o smaku truskawkowym Nestlé
    9,95 zł
    230 g (4,33 zł za 100 g)
    NestléKaszka mleczno - ryżowa o smaku truskawkowym, 230 gpokarm do żywienia uzupełniającego
    (0)
    Dostawa niedostępna
  2. Marka: Nestlé; Nazwa produktu: Kaszka mleczno-ryżowa bananowo-jabłkowo-gruszkowa, 230 g; Kategoria prawna: pokarm do żywienia uzupełniającego; Cena: 9,95 zł; Cena bazowa: 230 g (4,33 zł za 100 g); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status czerwony Dostawa niedostępna, Status szary Wybierz sklep dmKaszka mleczno-ryżowa bananowo-jabłkowo-gruszkowa Nestlé
    9,95 zł
    230 g (4,33 zł za 100 g)
    NestléKaszka mleczno-ryżowa bananowo-jabłkowo-gruszkowa, 230 gpokarm do żywienia uzupełniającego
    (0)
    Dostawa niedostępna
  3. Marka: HiPP; Nazwa produktu: Mus Jabłka-Banany-Buraki BIO, po 5. miesiącu, 100 g; Cena: 4,45 zł; Cena bazowa: 100 g (4,45 zł za 100 g); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status zielony Dostawa dostępna, Status szary Wybierz sklep dmMus Jabłka-Banany-Buraki BIO, po 5. miesiącu HiPP
    4,45 zł
    100 g (4,45 zł za 100 g)
    Dostawa dostępna
  4. Marka: Gerber Organic; Nazwa produktu: Chrupki ryżowo-pszenne banan malina, 35 g; Cena: 9,95 zł; Cena bazowa: 35 g (28,43 zł za 100 g); 5 z 5 gwiazdek przy 1 ocenach; Dostępność: Status zielony Dostawa dostępna, Status szary Wybierz sklep dmChrupki ryżowo-pszenne banan malina Gerber Organic
    9,95 zł
    35 g (28,43 zł za 100 g)
    Dostawa dostępna
  5. Marka: HiPP; Nazwa produktu: Mus Jabłka-Truskawki-Banany BIO, po 6. miesiącu, 100 g; Cena: 4,45 zł; Cena bazowa: 100 g (4,45 zł za 100 g); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status zielony Dostawa dostępna, Status szary Wybierz sklep dmMus Jabłka-Truskawki-Banany BIO, po 6. miesiącu HiPP
    4,45 zł
    100 g (4,45 zł za 100 g)
    Dostawa dostępna
  6. Marka: Gerber; Nazwa produktu: Obiadek delikatny indyk w pomidorach, 190 g; Kategoria prawna: pokarm do żywienia uzupełniającego; Cena: 6,45 zł; Cena bazowa: 190 g (3,39 zł za 100 g); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status zielony Dostawa dostępna, Status szary Wybierz sklep dmObiadek delikatny indyk w pomidorach  Gerber
    6,45 zł
    190 g (3,39 zł za 100 g)
    GerberObiadek delikatny indyk w pomidorach, 190 gpokarm do żywienia uzupełniającego
    (0)
    Dostawa dostępna
  7. Marka: Gerber; Nazwa produktu: Obiadek schabik ze śliwką w warzywach, 190 g; Kategoria prawna: pokarm do żywienia uzupełniającego; Cena: 6,45 zł; Cena bazowa: 190 g (3,39 zł za 100 g); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status zielony Dostawa dostępna, Status szary Wybierz sklep dmObiadek schabik ze śliwką w warzywach Gerber
    6,45 zł
    190 g (3,39 zł za 100 g)
    GerberObiadek schabik ze śliwką w warzywach, 190 gpokarm do żywienia uzupełniającego
    (0)
    Dostawa dostępna
  8. Marka: HiPP; Nazwa produktu: Mus Jabłka-Brzoskwinie-Owoce leśne BIO, po 6. miesiącu, 100 g; Cena: 4,45 zł; Cena bazowa: 100 g (4,45 zł za 100 g); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status zielony Dostawa dostępna, Status szary Wybierz sklep dmMus Jabłka-Brzoskwinie-Owoce leśne BIO, po 6. miesiącu HiPP
    4,45 zł
    100 g (4,45 zł za 100 g)
    Dostawa dostępna
  9. Marka: Gerber; Nazwa produktu: Mus owocowy jabłko, śliwka, marchewka po 6. miesiącu, 80 g; Cena: 3,75 zł; Cena bazowa: 80 g (4,69 zł za 100 g); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status zielony Dostawa dostępna, Status szary Wybierz sklep dmMus owocowy jabłko, śliwka, marchewka po 6. miesiącu Gerber
    3,75 zł
    80 g (4,69 zł za 100 g)
    Dostawa dostępna
  10. Marka: Gerber; Nazwa produktu: Obiadek krem z jasnych warzyw z kurczakiem, 125 g; Kategoria prawna: pokarm do żywienia uzupełniającego; Cena: 4,65 zł; Cena bazowa: 125 g (3,72 zł za 100 g); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status zielony Dostawa dostępna, Status szary Wybierz sklep dmObiadek krem z jasnych warzyw z kurczakiem  Gerber
    4,65 zł
    125 g (3,72 zł za 100 g)
    GerberObiadek krem z jasnych warzyw z kurczakiem, 125 gpokarm do żywienia uzupełniającego
    (0)
    Dostawa dostępna

Koniec listy

Inni kupili także

  1. Marka: Nestlé; Nazwa produktu: Kaszka mleczno - ryżowa o smaku truskawkowym, 230 g; Kategoria prawna: pokarm do żywienia uzupełniającego; Cena: 9,95 zł; Cena bazowa: 230 g (4,33 zł za 100 g); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status czerwony Dostawa niedostępna, Status szary Wybierz sklep dmKaszka mleczno - ryżowa o smaku truskawkowym Nestlé
    9,95 zł
    230 g (4,33 zł za 100 g)
    NestléKaszka mleczno - ryżowa o smaku truskawkowym, 230 gpokarm do żywienia uzupełniającego
    (0)
    Dostawa niedostępna
  2. Marka: Nestlé; Nazwa produktu: Deser mleczny malina Yogolino, po 6 miesiącu (4 x 100 g), 400 g; Kategoria prawna: pokarm do żywienia uzupełniającego; Cena: 10,95 zł; Cena bazowa: 0,4 kg (27,38 zł za 1 kg); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status zielony Dostawa dostępna, Status szary Wybierz sklep dmDeser mleczny malina Yogolino, po 6 miesiącu (4 x 100 g) Nestlé
    10,95 zł
    0,4 kg (27,38 zł za 1 kg)
    NestléDeser mleczny malina Yogolino, po 6 miesiącu (4 x..., 400 gpokarm do żywienia uzupełniającego
    (0)
    Dostawa dostępna
  3. Marka: Nestlé; Nazwa produktu: Deser mleczny waniliowy Yogolino, po 6 miesiącu (4x100g), 400 g; Kategoria prawna: pokarm do żywienia uzupełniającego; Cena: 10,95 zł; Cena bazowa: 0,4 kg (27,38 zł za 1 kg); 0 z 5 gwiazdek przy 0 ocenach; Dostępność: Status zielony Dostawa dostępna, Status szary Wybierz sklep dmDeser mleczny waniliowy Yogolino, po 6 miesiącu (4x100g) Nestlé
    10,95 zł
    0,4 kg (27,38 zł za 1 kg)
    NestléDeser mleczny waniliowy Yogolino, po 6 miesiącu..., 400 gpokarm do żywienia uzupełniającego
    (0)
    Dostawa dostępna

Koniec listy